SAAM Studio Architektoniczne

Jeśli jesteś w tym miejscu to znaczy że interesuje Cię nasza praca. Bardzo nam miło, dlatego szanując Twój czas chcielibyśmy w kilku zdaniach nakreślić profil naszej działalności.

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów posiadających bogatą praktykę w realizacjach inwestycji z zakresu architektury, urbanistyki oraz projektowania wnętrz. Bez obaw podejmujemy się wszelkich (możesz nam zlecić) wyzwań projektowych angażując w nich cały potencjał jaki w nas drzemie. Zarówno  na etapie projektu jak i jego realizacji podchodzimy z należytą starannością oraz poświęceniem aby efekt końcowy był zadowalający tak samo dla Ciebie jak i dla nas.

Oferujemy usługi stanowiące kompletną obsługę inwestorską podczas całego procesu projektowego –  począwszy od analiz i szkiców koncepcyjnych, poprzez opracowanie dokumentacji projektowej, wizualizacji, uzyskania niezbędnych zaświadczeń i uzgodnień na uzyskaniu pozwolenia na budowę kończywszy. Będziemy Twoimi pełnomocnikami, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu który my w Twoim imieniu skutecznie wykorzystamy na załatwienie wszelkich formalności.

Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dbając o wysoki standard świadczonych przez nas usług, prowadzimy współpracę z doświadczonymi firmami branżowymi dzięki czemu nasze projekty gwarantują najwyższą jakość i satysfakcjonujący efekt końcowy.

Jeśli potrzebujesz pomocy architekta – zadzwoń do nas lub napisz! Zapraszamy na kawę. Poznamy się i wspólnie nakreślimy plan dalszych działań.

Agnieszka i Marek

Skontaktu się z nami już dziś

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak możemy pomóc przy Twoim projekcie… 

ZAUFALI NAM

ORAZ WIELU INNYCH